Рішення №456868

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                            м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу державного підприємства матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України “Укрзалізничпостач”,

                                          в с т а н о в и л а :

Рішенням господарського суду Донецької області від 29 вересня 2005 року відмовлено у задоволенні позову державного підприємства матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України “Укрзалізничпостач” до ВАТ “Металургійний завод “Азовсталь” і ВАТ “Центральний гірничо-збагачувальнийт комбінат” про стягнення                  618 925 грн. 20 коп. збитків, 22 900 грн. 18 коп. індексації у зв’язку з інфляцією та 8 911 грн. – 3% річних. Виключено корпорацію “Індустріальна спілка Донбасу” з числа відповідачів.

   

Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 30 серпня 2006 року вищевказане рішення суду залишено в силі. Викладено другий абзац резолютивної частини рішення в такій редакції: “У задоволенні позову до корпорації “Індустріальна спілка Донбасу” відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 13 грудня 2006 року № 40/11 постанову Донецького апеляційного господарського суду від 30 серпня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 13 грудня 2006 року № 40/11 та передачу справи на новий розгляд до суду першої інстанції. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального та процесуального права і невідповідність оскарженої постанови положенням Конституції України.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 13 грудня 2006 року       № 40/11 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф. Черногуз