Рішення №456870

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                            м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ТОВ “Автошлях”,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду Рівненської області від 6 квітня 2006 року у справі за заявою управління Пенсійного фонду України в Рокитнівському районі до ЗАТ “Яворівський гранкар’єр” про банкрутство задоволено частково заяву ТОВ “Автошлях” про визнання кредитором з грошовими вимогами до боржника в сумі 866 657 грн. 29 коп.. Визнано ТОВ “Автошлях” кредитором з грошовими вимогами до боржника в сумі 69 037 грн.. Решту вимог ТОВ “Автошлях” до ЗАТ “Яворівський гранкар’єр” відхилено. Затверджено реєстр вимог кредиторів ЗАТ “Яворівський гранкар’єр”.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 29 серпня 2006 року вищевказану ухвалу суду залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 21 листопада 2006 року № 9/51 постанову Львівського апеляційного господарського суду від 29 серпня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 21 листопада 2006 року № 9/51 та передачу справи на новий розгляд до суду першої інстанції. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального права та невідповідність оскарженої постанови положенням Конституції України.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 21 листопада 2006 року № 9/51 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф. Черногуз