Рішення №456871

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

1 березня 2007 року      м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України у складі:

головуючого Шицького І.Б.,суддів:Колесника П.І.,

Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Інтербудкомплекс” на постанову Вищого господарського суду України від 18 січня 2007 року у справі №7/13-42/49 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Інтербудкомплекс” до Міністерства оборони України, Південного оперативного командування Міністерства оборони України, треті особи: Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Одеське державне лісогосподарське об’єднання “Одесаліс”, Котовська квартирно-експлуатаційна частина району Південного оперативного командування Міністерства оборони України – про відшкодування збитків у сумі                      13 169 204 грн. 42 коп.,

 

в с т а н о в и л а :

Справа судами розглядалася неодноразово.

Рішенням Господарського суду міста Києва від 5 травня 2006 року в позові відмовлено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від                 25 вересня 2006 року зазначене рішення суду першої інстанції скасовано, позов задоволено частково.

Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду скасовано, рішення місцевого господарського суду залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови  Вищого господарського суду України від 18 січня 2007 року з підстав її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.

Керуючись статтями 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а :

         Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови  Вищого господарського суду України від 18 січня 2007 року у даній справі.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

ГоловуючийІ.Б. Шицький Судді:П.І. КолесникФ.Ф. Черногуз