Рішення №456872

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

1 березня 2007 року                                                                              м. Київ

         Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ЗАТ “Девон”,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду м. Києва від 20 жовтня 2006 року у справі за позовом ЗАТ “Девон” до АКБ “Базис” і акціонерного банку “ІНГ Банк Україна” про стягнення 60 160 000 грн. та визнання дій неправомірними скасовано заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою господарського суду м. Києва від 12 жовтня 2006 року.

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 8 листопада 2006 року відмовлено ЗАТ “Девон” у прийнятті апеляційної скарги на ухвалу господарського суду м. Києва від 20 жовтня 2006 року.

   

Ухвалою Вищого господарського суду України від 16 січня 2007 року № 6/576 відмовлено ЗАТ “Девон” у прийнятті касаційної скарги на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 8 листопада 2006 року  .

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 16 січня 2007 року № 6/576 та передачу справи на розгляд до Вищого господарського суду України. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм процесуального права, невідповідність оскарженої ухвали рішенням Верховного Суду України та виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 16 січня 2007 року № 6/576 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф.Черногуз