Рішення №456873

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

1 березня 2007 року        м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України у складі:

головуючого Шицького І.Б.,суддів:Колесника П.І.,

Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Сігма-Спорт-Інвест” на постанову Вищого господарського суду України від        28 листопада 2006 року у справі №6/305/05 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Миколаївський глиноземний завод” до товариства з обмеженою відповідальністю “Сігма-Спорт-Інвест”, товариства з обмеженою відповідальністю “КСК”, Миколаївської обласної громадської організації “Закон та справедливість” про спростування інформації та відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Господарського суду Миколаївської області від 5 травня 2006 року позов задоволено частково.

Постановою Одеського апеляційного господарського суду від                   12 вересня 2006 року рішення суду першої інстанції скасовано, позов залишено без розгляду.

Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вищезазначену постанову скасовано, а справу передано на розгляд до суду апеляційної інстанції.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови  Вищого господарського суду України від 28 листопада 2006 року з підставрізного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.

Керуючись статтями 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а :

         Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови  Вищого господарського суду України від 28 листопада 2006 року у даній справі.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

ГоловуючийІ.Б. Шицький Судді:П.І. КолесникФ.Ф. Черногуз