Рішення №456875

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

1 березня 2007 року                                                                              м. Київ

         Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційні скарги фермерського господарства “Володимирське”,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду Херсонської області від 10 серпня 2006 року у справі за заявою управління Пенсійного фонду України у Нижньосірогозькому районі Херсонської області до фермерського господарства “Володимирське” про банкрутство затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс фермерського господарства “Володимирське”. Юридичну особу банкрута – фермерське господарство “Володимирське” – ліквідовано і виключено з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України. Провадження у справі припинено.

   

Ухвалою Запорізького апеляційного господарського суду від 14 листопада 2006 року відмовлено фермерському господарству “Володимирське” у відновленні пропущеного строку на подання апеляційної скарги та останню повернуто заявнику.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 16 січня 2007 року № 5/17-Б-06 касаційну скаргу фермерського господарства “Володимирське” на ухвалу Запорізького апеляційного господарського суду від 14 листопада 2006 року повернуто заявнику у зв’язку з недотриманням вимог, передбачених п. 1 ч. 1 ст. 111-3 ГПК України.

У касаційних скаргах, як вбачається з їх змісту, поставлено питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 16 січня 2007 року № 5/17-Б-06 та передачу справи на розгляд до Вищого господарського суду України. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм процесуального права.

Розглянувши доводи касаційних скарг та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 16 січня 2007 року № 5/17-Б-06  відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф.Черногуз