Рішення №456876

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

1 березня 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Горизонт” на постанову Вищого господарського суду України від 21 грудня 2006 року у справі № 7/30 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Горизонт” до товариства з обмеженою відповідальністю “Кварцит ДМ”, Васильківської селищної ради Васильківського району Дніпропетровської області про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою,       

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 29 березня 2006 року у позові відмовлено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 серпня 2006 року рішення господарського суду Дніпропетровської області від 29 березня 2006 року залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 21 грудня           2006 року постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 серпня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосування норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 21 грудня 2006 року у справі № 7/30.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка