Рішення №456879

У Х В А Л А

1 березня 2007 року      м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України у складі:

головуючого Шицького І.Б.,суддів:Колесника П.І.,

Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства “Топгаз” на постанову Вищого господарського суду України від 14 січня 2004 року у справі №7/47 за позовом заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Головного управління внутрішніх військ МВС України до закритого акціонерного товариства “Севастопольбуд”, закритого акціонерного товариства “Топгаз”, товариства з обмеженою відповідальністю “Інтерфірма”, третя особа – товариство з обмеженою відповідальністю “Петровський торговий дім”, про стягнення суми,

в с т а н о в и л а:

Касаційна скарга на постанову Вищого господарського суду України від 14 січня 2004 року була подана закритим акціонерним товариством “Топгаз” до Верховного Суду України 13 серпня 2004 року.

Ухвалою Верховного Суду України від 23 вересня 2004 року, яка є остаточною і оскарженню не підлягає, відмовлено в порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку зазначеної постанови Вищого господарського суду України.

У січні 2007 року закритим акціонерним товариством “Топгаз” вшосте подано касаційну скаргу на постанову Вищого господарського суду України від 14 січня 2004 року.

Подання повторної касаційної скарги тією ж особою, з тих же підстав свідчить про те, що вона не погоджується з ухвалою Верховного Суду України від 23 вересня 2004 року і фактично намагається її оскаржити, всупереч нормам процесуального права.

Керуючись статтями 86, 11114- 11116 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу закритого акціонерного товариства “Топгаз” на постанову Вищого господарського суду України від 14 січня 2004 року у даній справі повернути без розгляду.

ГоловуючийІ.Б. Шицький Судді:П.І. КолесникФ.Ф. Черногуз