Рішення №456887

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                            м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ВАТ “Рутченківський завод “Гормаш”,

                                          в с т а н о в и л а :

Рішенням господарського суду Донецької області від 16 червня 2006 року позов дочірньої компанії “Газ України” НАК “Нафтогаз України”  в особі Донецької філії до ВАТ “Рутченківський завод “Гормаш” задоволено. Стягнуто з відповідача на користь позивача 7 860 грн. 11 коп., у тому числі 482 грн. 20 коп. штрафу.

   

Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 15 серпня 2006 року вищевказане рішення суду скасовано. У задоволенні позову відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 11 грудня 2006 року № 15/193 постанову Донецького апеляційного господарського суду від 15 серпня 2006 року скасовано. Рішення господарського суду Донецької області від 16 червня 2006 року в частині стягнення штрафу скасовано. В іншій частині рішення залишено без змін.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 11 грудня 2006 року № 15/193 та припинення провадження у справі. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального права, невідповідність оскарженої постанови положенням Конституції України і рішенням Верховного Суду України та виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 11 грудня 2006 року     № 15/193 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф. Черногуз