Рішення №456889

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

         Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ВАТ “Маріупольський завод важкого машинобудування”,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 6 липня 2005 року у справі за позовом ВАТ “Азов” до ВАТ “Баглійкокс” про стягнення 15 293 902 грн. скарга відповідача на дії відділу державної виконавчої служби Дніпродзержинського міського управління юстиції задоволено частково. Зобов’язано відділ державної виконавчої служби Баглійського районного управління юстиції м. Дніпродзержинська закінчити виконавче провадження по примусовому виконанню наказу арбітражного суду Дніпропетровської області від 17 травня 2001 року у справі № 16/226-6/544. Вимога про скасування постанови відділу державної виконавчої служби Баглійського районного управління юстиції м. Дніпродзержинська від 19 квітня 2005 року про повернення виконавчого документа без виконання відхилена.

 

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 3 жовтня 2005 року вищевказану ухвалу суду залишено без змін.  

Постановою Вищого господарського суду України від 8 лютого 2006 року № 16/226(6/544) постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 3 жовтня 2005 року та ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 6 липня 2005 року залишено без змін. 

Ухвалою Вищого господарського суду України від 12 квітня 2006 року № 16/226 відмовлено ВАТ “Маріупольський завод важкого машинобудування” в прийнятті заяви про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Вищого господарського суду України від 8 лютого 2006 року № 16/226(6/544).  

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 12 квітня 2006 року № 16/226. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального та процесуального права, невідповідність оскарженої постанови положенням Конституції України, рішенням Верховного Суду України і міжнародному договору, згода на обов’язковість якого надана Верховною радою України,та виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 12 квітня 2006 року № 16/226 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф.Черногуз