Рішення №456894

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства “Агропромислова компанія “Нива України” на постанову Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року у справі № 34/293-44/252 за позовом відкритого акціонерного товариства “Київцемент” до закритого акціонерного товариства “Агропромислова  компанія “Нива України” про стягнення 589 048, 77 грн. та за зустрічним позовом закритого акціонерного товариства “Агропромислова компанія “Нива України” до відкритого акціонерного товариства “Київцемент” про визнання недійсним векселя, додаткової угоди до договору та стягнення 174 000, 00 грн.,

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду м. Києва від 28 березня 2006 року первісний позов задоволено частково: стягнуто 356 356, 95 грн. боргу та судові витрати. В іншій частині позову відмовлено. В задоволенні зустрічного позову відмовлено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 19 липня 2006 року рішення господарського суду м. Києва від 28 березня 2006 року скасовано частково: в задоволенні первісного позову відмовлено. Зустрічний позов задоволено частково: визнано недійсним простий вексель, стягнуто судові витрати. У задоволенні іншої частини зустрічних позовних вимог  відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 12 грудня        2006 року постанову Київського апеляційного господарського суду від            19 липня 2006 року та рішення господарського суду м. Києва від 28 березня 2006 року скасовано, справу передано на новий розгляд до господарського суду першої інстанції.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року у справі             № 34/293-44/252.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка