Рішення №456896

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                            м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу малого приватного підприємства “Компанія “Алет Лайнс”,

                                          в с т а н о в и л а :

Рішенням господарського суду Донецької області від 18 квітня 2006 року позов малого приватного підприємства “Компанія “Алет Лайнс” до комунального підприємства “Авіакомпанія “Донбасенерго” про стягнення     9 828 260 грн. 57 коп. заборгованості задоволено частково. Стягнуто з відповідача на користь позивача 509 грн. 80 коп.. У задоволенні решти позову відмовлено. Стягнуто з малого приватного підприємства “Компанія “Алет Лайнс” на користь Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз грошові кошти за проведення судових експертиз у сумі 1 999 грн. 90 коп. та 00 грн. 01 коп. і на користь Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз грошові кошти за проведення судових експертиз у сумі 1 046 грн. 35 коп. та 00 грн. 05 коп..   

   

Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 22 червня 2006 року вищевказане рішення суду залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 2 листопада 2006 року № 20/112 постанову Донецького апеляційного господарського суду від 22 червня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 2 листопада 2006 року № 20/112, постанови Донецького апеляційного господарського суду від 22 червня 2006 року і рішення господарського суду Донецької області від 18 квітня 2006 року та передачу справи на новий розгляд до суду першої інстанції. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального та процесуального права і невідповідність оскарженої постанови положенням Конституції України.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 2 листопада 2006 року № 20/112 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф. Черногуз