Рішення №456897

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу Головного управління Державного казначейства України в Одеській області на ухвалу Вищого господарського суду України від 27 грудня 2006 року у справі № 21/153-06-4495 за позовом сільськогосподарського кооперативу “Вікторія” до закритого акціонерного товариства “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, відділення Державного казначейства в Ізмаїльському районі Одеської області, третя особа – відкрите акціонерне товариство “Енергопостачальна компанія “Одесаобленерго” в особі Ізмаїльських районних електричних мереж,  про стягнення 4 264, 38 грн.,      

в с т а н о в и л а:

Ухвалою Вищого господарського суду України від 27 грудня 2006 року  касаційну скаргу Головного управління Державного казначейства України в Одеській області на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 9 листопада 2006 року повернуто скаржнику.  

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду ухвали Вищого господарського суду України від 27 грудня 2006 року у справі             № 21/153-06-4495.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка