Рішення №456898

  У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2007 року                                                             м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

 

Головуючого: Шицького І.Б.,Суддів: Гуля В.С., Черногуза Ф.Ф.

розглянувши  касаційну скаргу   державного підприємства “Ялтинський морський торговельний порт” на постанову Вищого господарського суду України від 30 листопада 2006 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Анкор-98” до державного підприємства “Ялтинський морський торговельний порт” про стягнення суми переплати – 26 288, 56 грн.,

в с т а н о в и л а:

 

 Рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 11 квітня 2006 року позов задоволено: стягнуто з державного підприємства Ялтинський морський торговельний порт” на користь товариства з обмеженою відповідальністю “Анкор-98” 26 288, 56 грн

Постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 30 травня 2006 року вказане рішення суду першої інстанції у справі скасовано. Прийнято нове рішення, яким в позові відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 30 листопада 2006 року рішення судів першої, апеляційної інстанцій у справі скасовано, справу передано на новий розгляд до господарського суду Автономної Республіки Крим.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстави виявлення різного застосування судом одного й того ж положення закону у аналогічних справах.

Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали  справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду   постанови Вищого господарського суду України від 30 листопада 2006 року у справі № 2-20/5897-2006.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

 

Головуючий:                                                              І.Б. Шицький

Судді         :                                                                          В.С. Гуль

                                                                                     Ф.Ф. Черногуз