Рішення №456899

  У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2007 року                                                             м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

 

Головуючого: Шицького І.Б.,Суддів: Гуля В.С., Черногуза Ф.Ф.

розглянувши  касаційну скаргу  компанії з обмеженою відповідальністю “Лорд Трайдінг ЛТД”  ( Lord Trading LLC) на постанову Вищого господарського суду  України від 19 грудня 2006 року у справі за позовом  компанії з обмеженою відповідальністю “Лорд Трайдінг ЛТД” ( Lord Trading LLC) до Українсько-американського товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями –Адвіл” про визнання недійсними рішення загальних зборів учасників товариства (за заявою компанії з обмеженою відповідальністю “Лорд Трайдінг ЛТД’ ( Lord Trading LLC) про перегляд рішення господарського суду за нововиявленими обставинами), 

в с т а н о в и л а:

 

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 6 березня 2006 року позов задоволено: визнано недійсними рішення загальних зборів учасників Українсько-американського товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями “Адвіл” від 14 жовтня 2005 та  від 18 жовтня 2005 року, якими внесені зміни в установчі документи та затверджено статут Українсько-американського товариства  з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями “Адвіл” в новій редакції, який зареєстровано виконкомом Дніпропетровської міської ради 20 жовтня 2005 року за № 12241050006016600.

Позивач подав до суду заяву про перегляд вказаного рішення  господарського суду за нововиявленими обставинами, в якій просив  скасувати рішення господарського суду, прийняти відмову позивача від позову, припинити провадження у справі.

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 17 серпня 2006 року зупинено розгляд заяви.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26 жовтня 2006 року ухвалу господарського  Дніпропетровської області від 17 серпня 2006 року скасовано. Справу передано на розгляд господарському суду Дніпропетровської області.

Постановою Вищого господарського суду України від 19 грудня 2006 року постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26    жовтня 2006 року у справі залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали  справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду   постанови Вищого господарського суду України від 19 грудня 2006 року у справі №  10/26.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

 

Головуючий:                                                              І.Б. Шицький

Судді         :                                                                          В.С. Гуль

                                                                                     Ф.Ф. Черногуз