Рішення №456905

У х в а л а

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

23 лютого 2007 року                                                                  м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Гуменюк В.І.,

розглянувши касаційну скаргу Акціонерного товариства “Індустріально-експортний банк” в особі Львівського регіонального управління АТ “Індустріально-експортний банк” на ухвалу Рогатинського районного суду від 29 вересня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 27 листопада 2006 року в справі за поданням начальника відділу державної виконавчої служби Рогатинського районного управління юстиції про затвердження мирової угоди між акціонерним товариством “Індустріально-експортний банк” в особі Львівського регіонального управління АТ “Індустріально-експортний банк” та товариством з обмеженою відповідальністю “ГалФуд” про визнання права власності на нерухоме майно, яке є предметом застави за договором застави від 14 жовтня 2003 року,

в с т а н о в и в:

Ухвалою Рогатинського районного суду від 29 вересня 2006 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Івано-Франківської області від 27 листопада 2006 року, у визнанні мирової угоди на стадії виконання рішення між Акціонерним товариством “Індустріально-експортний банк” та ТзОВ “ГалФуд” про визнання права власності на нерухоме майно, яке є предметом застави за договором застави від 14 жовтня 2003 року, укладеного між АТ “Індустріально-експортний банк” та ТзОВ “ГалФуд”, посвідченого державним нотаріусом Рогатинської районної державної нотаріальної контори Андрейківим Т.В., відмовлено.

У касаційній скарзі Акціонерне товариство “Індустріально-експортний банк” в особі Львівського регіонального управління АТ “Індустріально-експортний банк” просить скасувати постановлені ухвали суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального і процесуального права.

Законом України від 15 грудня 2006 року №483-V“Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення підсудності справ з питань приватизації та з корпоративних спорів” (далі-Закон), що набрав чинності 29 грудня 2006 року, було внесено зміни до Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України справи, що виникають з корпоративних відносин у спорах між господарським товариством та його учасником (засновником, акціонером), у тому числі учасником, який вибув, а також між учасниками (засновниками, акціонерами) господарських товариств, що пов’язані із створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності цього товариства, крім трудових спорів, підвідомчі господарським судам.

Відповідно до вимог п. 6 Закону касаційні скарги (подання) на рішення судів у справах, передбачених п. 2 Прикінцевих положень цього Закону, що подані до набрання чинності цим Законом, по яких провадження не порушено (не відкрито) Верховним Судом України, передаються для розгляду Вищому господарському суду України.

Згідно вимог п. 1 ч. 3 ст. 328 ЦПК України якщо справа не підлягає касаційному розгляду у порядку цивільного судочинства, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі.

Враховуючи викладене та суть спору, у відкритті касаційного провадження по даній справі за вказаною касаційною скаргою слід відмовити.

Керуючись пунктом 1 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

         У відкритті касаційного провадження в справі за поданням начальника відділу державної виконавчої служби Рогатинського районного управління юстиції про затвердження мирової угоди між акціонерним товариством “Індустріально-експортний банк” в особі Львівського регіонального управління АТ “Індустріально-експортний банк” та товариством з обмеженою відповідальністю “ГалФуд” про визнання права власності на нерухоме майно, яке є предметом застави за договором застави від 14 жовтня 2003 року відмовити.

         Касаційну скаргу Акціонерного товариства “Індустріально-експортний банк” в особі Львівського регіонального управління АТ “Індустріально-експортний банк”на ухвалу Рогатинського районного суду від 29 вересня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 27 листопада 2006 року передати для розгляду Вищому господарському суду України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                                 В.І. Гуменюк