Рішення №456906

                                                     У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

6 березня 2007 року                                                                             м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Патрюк М.В.

розглянувши касаційну скаргу Українсько-Британського спільного підприємства “Компанія МЕМ ЛТД” на ухвалу апеляційного суду Одеської області від 30 листопада 2006 року, у справі за заявою Українсько-Британського спільного підприємства “Компанія МЕМ ЛТД” про встановлення порядку виконання рішення,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

Українсько-Британське спільне підприємство “Компанія МЕМ ЛТД” звернулося в суд із заявою про встановлення порядку виконання рішення. Просили зобов’язати відділ державної виконавчої служби Ширяївського районного управління юстиції в рахунок погашення боргу у сумі 115074 грн. 64 коп. передати в натурі зерно фуражного ячменю у кількості 272 тони, арештоване та вилучене у боржника – ПП «Світанок».

Рішенням Ширяївського районного суду Одеської області від 17 грудня 2004 року заява задоволена.

Ухвалою апеляційного суду Одеської області від 30 листопада 2006 року рішення суду першої інстанції скасоване, а провадження у справі закрито.

У касаційній скарзі Українсько-Британського спільного підприємства “Компанія МЕМ ЛТД” ставиться питання про скасування ухвали суду апеляційної інстанції з підстав порушення норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваної ухвали, доданих до неї матеріалів  вбачається, що скарга є  необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеної ухвали.

Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України

у  х  в  а  л  и  в :

У відкритті касаційного провадження у справі за заявою Українсько-Британського спільного підприємства “Компанія МЕМ ЛТД” про встановлення порядку виконання рішення відмовити.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити Українсько-Британському спільному підприємству “Компанія МЕМ ЛТД”.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                       

                              Суддя

             Верховного Суду України                                                         М.В. Патрюк