Рішення №456913

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

5 лютого 2007 року                                                                           м. Київ

Суддя Верховного Суду України Шабунін В.М., розглянувши        касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Апеляційного суду м. Києва від 13 грудня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю „Дісконт” про встановлення факту виконання трудових обов'язків та суміщення посад, зобов'язання змінити формулювання звільнення, стягнення заробітної плати, вихідної допомоги, оплати листка непрацездатності та відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в:

Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 8 вересня 2006 року позов ОСОБА_1 задоволено.

Рішенням Апеляційного суду м. Києва від 13 грудня 2006 року зазначене рішення суду скасовано, й в задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить рішення апеляційного суду скасувати, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження в справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваного  рішення  апеляційного суду, доданих до нього матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.

На підставі наведеного та керуючись статтею 325, пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю „Дісконт” про встановлення факту виконання трудових обов'язків та суміщення посад, зобов'язання змінити формулювання звільнення, стягнення заробітної плати, вихідної допомоги, оплати листка непрацездатності та відшкодування моральної шкоди, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Апеляційного суду м. Києва від 13 грудня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                             В.М. Шабунін