Рішення №456914

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

6 березня 2007 року                                                                                                       м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

Патрюка М.В.,      Пшонки М.П.,    Романюка Я.М.,

розглянувши справу за позовом підприємства Сумської облспоживспілки "Житлово-експлуатаційна дільниця" до ОСОБА_1 про виселення, стягнення заборгованості по квартирній платі, за касаційною скаргою підприємства Сумської облспоживспілки "Житлово-експлуатаційна дільниця" на рішення апеляційного суду Сумської області від 21 листопада 2006 року,

в с т а н о в и л а :

в травні 2006 року підприємство Сумської облспоживспілки "Житлово-експлуатаційна дільниця" звернулося до суду із позовом до ОСОБА_1 про виселення, стягнення заборгованості по квартирній платі, посилаючись на те, що з відповідачем було укладено договір оренди приміщення, однак підприємство визнано банкрутом та відкрито відповідну ліквідаційну процедуру, а у разі ліквідації юридичної особи наймодавця договір найму житлового приміщення припиняється.

Рішенням Ковпаківського районного суду м. Суми від 14 вересня 2006 року позов задоволено.

Рішенням апеляційного суду Сумської області від 21 листопада 2006 року це рішення частково скасовано та постановлено нове, яким підприємству Сумської облспоживспілки "Житлово-експлуатаційна дільниця" у позові відмовлено.

В касаційній скарзі підприємство Сумської облспоживспілки "Житлово-експлуатаційна дільниця" просить скасувати зазначену ухвалу, посилаючись на її необґрунтованість та порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України під час  розгляду справи  в  касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального  чи процесуального  права і не  може  встановлювати або (та) вважати доведеними  обставини,  що  не  були  встановлені  в  рішенні чи відкинуті ним,  вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу,  про перевагу одних доказів над іншими.

            Встановлено, і це вбачається з матеріалів справи, що судове рішення ухвалено  з додержанням судом норм матеріального та процесуального права і підстави для його скасування відсутні.

            Наведені у касаційній скарзі доводи висновків суду не спростовують.

Касаційна скарга підлягає відхиленню, а оскаржуване рішення залишенню без змін.

            Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу підприємства Сумської облспоживспілки "Житлово-експлуатаційна дільниця" відхилити.

Рішення апеляційного суду Сумської області від 21 листопада 2006 року залишити без змін.

 Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді

Верховного Суду України                                                                              М.В.Патрюк

                                                                                                              М.П.Пшонка              

                                                             

                                                                                                             Я.М.Романюк