Рішення №456950

                                                      У Х В А Л А І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

28 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Патрюк М.В.

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Павлоградського міськрайонного суду від 19 жовтня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 18 грудня 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Павлограді про відшкодування моральної шкоди,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

ОСОБА_1 звернувся в суд із вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що він тривалий час працював на підприємстві вугільної промисловості. Внаслідок впливу небезпечних та шкідливих умов праці йому спричинено ушкодження здоров'я. Висновком МСЕК від 10 січня 1996 року йому встановлено 35 % втрати працездатності та визнано інвалідом ІІ групи. Просив стягнути з відповідача на відшкодування моральної шкоди 75 000 грон.

Рішенням Павлоградського міськрайонного суду від 19 жовтня 2006 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 18 грудня 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати судові рішення суду з підстав порушеннями судами норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів  вбачається, що скарга є  необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України

у  х  в  а  л  и  в :

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Павлограді про відшкодування моральної шкоди відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити ОСОБА_1.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                       

                              Суддя

             Верховного Суду України                                                         М.В. Патрюк