Рішення №456977

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

5 лютого 2007 року                                                                           м. Київ

Суддя Верховного Суду України Шабунін В.М., розглянувши        касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 30 жовтня 2005 року та ухвалу Апеляційного суду Харківської області від 17 жовтня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визначення поважною причину пропуску встановленого строку для подачі заяви про прийняття спадщини і визначення додаткового терміну для подачі заяви про прийняття спадщини,

в с т а н о в и в:

Рішенням Комінтернівського районного суду м. Харкова від 30 жовтня 2005 року, залишеним без зміни ухвалою Апеляційного суду Харківської області від 17 жовтня 2006 року, позов задоволений.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить рішення суду скасувати, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і постановити нове рішення по справі, яким у задоволення позову ОСОБА_2 відмовити.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження в справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних  рішень суду, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись статтею 325, пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визначення поважною причину пропуску встановленого строку для подачі заяви про прийняття спадщини і визначення додаткового терміну для подачі заяви про прийняття спадщини, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 30 жовтня 2005 року та ухвалу Апеляційного суду Харківської області від 17 жовтня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                             В.М. Шабунін