Рішення №457980

АПЕЛЯЦІЙНИЙ    СУД    ОДЕСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

УХВАЛА

9 січня 2007 року

м. Одеса

Суддя апеляційного суду Одеської області Вадовська Л.М. в порядку прийняття до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Овідіопольського районного суду Одеської області від 26 червня 2006 року в справі за позовом ТОВ «Держава» до ОСОБА_1 про стягнення боргу , відшкодування моральної шкоди, зустрічним позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Держава» про стягнення боргу, відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИЛА:

В справі за вищеназваним позовом ухвалено заочне рішення.

Згідно ч.1 ст.228 ЦПК України заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Згідно ч.4 ст.231 ЦПК України заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом, лише у разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, при цьому без включення до строку на апеляційне оскарження рішення строку, протягом якого розглядалася заява.

Встановлено, що заяву про перегляд заочного рішення ОСОБА_1 подано не було і рішення в порядку, визначеному ст.231 ЦПК України, не переглядалося.

Зазначені недоліки перешкоджають прийняттю апеляційної скарги на рішення у справі до розгляду апеляційним судом.

Справа підлягає поверненню до суду першої інстанції для усунення недоліків.

Керуючись ч.4 ст.297 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Справу за позовом ТОВ «Держава» до ОСОБА_1 про стягнення боргу, відшкодування моральної шкоди , зустрічним позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Держава» про стягнення боргу, відшкодування моральної шкоди повернути до Овідіопольського районного суду Одеської області для усунення в строк до 12 лютого 2007 року недоліків шляхом роз'яснення стороні права подання заяви про перегляд заочного рішення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

З оригіналом згідно.

Суддя

Л.М.Вадовська

Справа № 22ц - 60 / 2007

Головуючий у першій інстанції Кириченко Н.Л.

Доповідач Вадовська Л.М.

Категорія 16