Рішення №457987

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

"05" грудня 2006 року                                                                                 м. Одеса

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах апеляційного

суду Одеської області в складі:

головуючого     Виноградової Л.Є.

суддів                               Сегеди С.М., Драгомерецького М.М.

при секретарі   Шкрабак В.О.,-

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Одеси від 17 березня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ „Науково-дослідний досвідно-виробничий інститут медико-біологічних та фармацевтичних технологій" про стягнення заробітної плати та моральної шкоди,-

ВСТАНОВИЛА:

У березні 2002 року ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним позовом вказуючи, що з вересня 2000 року по 12 березня 2001 року працював охоронцем на до ТОВ „Науково-дослідний досвідно-виробничий інститут медико-біологічних та фармацевтичних технологій".

Посилаючись на те, що при звільненні 12 березня 2001 року не отримав розрахунку, ОСОБА_1 просив задовольнити його позовні вимоги.

Рішенням суду позов задоволено частково: стягнуто на користь позивача 815 грн. заборгованості по заробітній платі та. 1000 грн. моральної шкоди.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить рішення суду скасувати і ухвалити нове - про задоволення його позовних вимог в повному обсязі - з посиланням на шкоду, завдану несплатою заробітної плати у вказаний період.

Апеляційна скарга задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Згідно до ст.303 ЦПК України під час розгляду справи в апеляційному порядку апеляційний суд перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції.

З протоколу судового засідання вбачається, що позивач підтримав свою позовну заяву в частині стягнення з ТОВ „Інфарм"

Справа № 22-5989

Головуючий у 1-й інстанції - Бойко А.В.

Доповідач - Виноградова Л.Є.

заборгованості по заробітній платі та стягнення моральної шкоди ( а.с. 141,142).

В судовому засіданні апеляційного суду Одеської області позивач ОСОБА_1 та представник ТОВ „Інфарм" рішення суду про стягнення на користь ОСОБА_1 815 грн. - заборгованості по заробітній платі та 1000 грн. відшкодування моральної шкоди не оспорюють.

Доводи ОСОБА_1 про те, що в процесі виконання рішення -в вересні 2006 року - ТОВ „Інфарм" було ліквідоване і Перша Державна виконавча служба у Київському районі м. Одеси не може виконати рішення, тому апелянт бажає стягнути цю суму з засновника ТОВ „Інфарм", позивач також просить стягнути заробітну плату не в розмірі 815 грн., а з урахуванням заробітної плати, яку сплачують на сьогоднішній день охоронцям в інших підприємствах не можуть бути підставою для скасування рішення, оскільки позов ОСОБА_1 був пред'явлений тільки до ТОВ „Інфарм" про стягнення 815 грн. заробітної плати та моральної шкоди в розмірі 1760 грн. ( а.с. 4, 51, 92, 141, 142) та суд розглядав спір в межах вимог, заявлених позивачем.

Судова колегія вважає, що підстав для скасування рішення суду не вбачається, доводи апеляційної скарги не спростовують рішення суду.

Суд першої інстанції постановив рішення з додержанням вимог матеріального і процесуального права, відповідно до ч.1 ст.17 Закону України „Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини", Європейської Конвенції про захист прав та основних свобод людини, законність і обґрунтованість рішення суду перевірена в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 307 ч.1 п.1, 308, 315 ЦПК України, колегія суддів,-

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, рішення Київського районного суду м. Одеси від 17 березня 2006 року залишити без змін.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена протягом двох місяців безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий: підпис

Судді: підписи

Копія вірна:

Суддя апеляційного суду

Одеської області

Л.Є.Виноградова