Рішення №457990

Справа № 2 - 703/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

24 січня 2007 року Ленінський районний суд м. Кіровограда в складі:

головуючого                                                  - Кропліс Л.В.

при секретарі                                                 - Гомонюк Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - про розірвання шлюбу, суд, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 02.11.1996 року в Витязівській сільській раді Бобринецького району Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1, на тій підставі, що шлюбне життя між ними не склалося через відсутність взаєморозуміння, поваги один до одного, сварки, зловживання відповідачем спиртними напоями. Шлюбні стосунки припинили в травні 2006 року, проживають окремо. Збереження сім'ї вважає недоцільним, тому просить шлюб розірвати. Від спільного проживання сторони неповнолітніх мають неповнолітню дитину - дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою.

В судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги, просить розірвати шлюб, на примирення не згодна.

Відповідач позов визнав, згоден на розірвання шлюбу, пояснив, що утворив нову сім'ю.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно ст. 174 ч.4 ЦПК у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що сторони уклали шлюб 02.11.1996 року в Витязівській сільській раді Бобринецького району Кіровоградської області, актовий записНОМЕР_1, шлюбні стосунки припинили, проживають окремо, намірів відновлювати сімейні стосунки не мають. Суд вважає, що шлюб між сторонами носить суто формальний характер, подальше спільне життя і збереження його суперечить інтересам подружжя, підстав для вжиття заходів примирення суд не вбачає, тому позов підлягає задоволенню.

Витрати, пов'язані з реєстрацією розірвання шлюбу, суд покладає на відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 105,112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 214-215 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 02.11.1996 року в Витязівській сільській раді Бобринецького району Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 державне мито на корись держави в розмірі 10 грн., ОСОБА_1 від сплати судових витрат звільнити.

На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційну скаргу протягом 20 днів після подання заяви на апеляційне оскарження.

Суддя               Кропліс Л.В.