Рішення №458364

У х в а л а

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

12 березня 2007 року                                                                   м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Гуменюк В.І.,

розглянувши касаційну скаргуОСОБА_1на рішення Шевченківського районного суду м. Львова від 18 травня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Львівської області від 28 грудня 2006 року в справі за позовомОСОБА_1до ТзОВ “Медичний центр” про відшкодування матеріальної і моральної шкоди,

в с т а н о в и в:

У квітні 2004 року ОСОБА_1 звернувся із зазначеним позовом, посилаючись на те, що у жовтні 2003 року він звернувся до відповідача з приводу проведення хірургічної операції по видаленню катаракти правого ока та імплантації кришталика з метою покращення зору і 18 жовтня 2003 року уклав угоду з ТзОВ “Медичний центр” про надання йому медичних послуг. Після проведеної операції у нього розвинулась гіпотонія правого ока, яка, як він вважає, виникла з вини відповідача. Через недбалість ТзОВ “Медичний центр” він втратив зір правого ока на 95% від норми, отримав другий дефект зору-спотворене відображення навколишніх предметів та втратив можливість читати цим оком. Позивач просив стягнути з ТзОВ “Медичний центр” 2435 грн. матеріальної шкоди, 23400 грн. у рахунок відшкодування моральної шкоди, 1211 грн. 50 коп. понесених судових витрат.

Рішенням Шевченківського районного суду м. Львова від 18 травня 2006 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Львівської області від 28 грудня 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати ухвалені рішення суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального і процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Касаційна скарга необґрунтована. Доводи скарги висновків суду не спростовують. Передбачених законом підстав неправильного застосування норм матеріального чи порушення норм процесуального права не встановлено.

Керуючись пунктом 5 частини 3, частинами 4, 5 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

            Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовомОСОБА_1до ТзОВ “Медичний центр” про відшкодування матеріальної і моральної шкоди.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                                 В.І. Гуменюк