Рішення №458370

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

    

    23 лютого 2007 року                                                                                м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

                  Верховного Суду України в складі:

Данчука В.Г., Косенка В.Й ., Костенка А.В.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1до управління Пенсійного фонду України в м. Кіровську Луганської області про захист порушеного права,  за касаційною скаргою ОСОБА_1на рішення Кіровського міського суду Луганської області від 1 лютого 2005 року та ухвалу колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської  області від 19 травня   2005 року,  

в с т а н о в и л а :

           Рішенням Кіровського міського суду Луганської області від 1 лютого 2005 року, залишеним без зміни ухвалою колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської  області від 19 травня 2005 року у задоволенні позову відмовлено.

           Не погоджуючись з постановленими у справі рішеннями ОСОБА_1 звернувся до Верховного Суду України з касаційною скаргою, у якій  просить скасувати постановлені в справі рішення, посилаючись на порушення судами норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права.

          Відповідно до вимог пунктів 7 і 10 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України після набрання чинності цим кодексом заяви і скарги у справах, що виникають з адміністративно-правових відносин (глав 29-32, 36 ЦПК України 1963 року), розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. Касаційні скарги (подання) на рішення загальних судів у справах, визначених пунктом 7 цього розділу, що подані до набрання чинності цим кодексом і не розглянуті Верховним Судом України, передаються для вирішення до Вищого адміністративного суду України.

Ураховуючи наведене, керуючись п. п.  7 і 10 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів   Судової палати у цивільних справах  Верховного Суду України,

у х в а л и л а :

            Справу за позовом ОСОБА_1до управління Пенсійного фонду України в м. Кіровську Луганської області про захист порушеного права передати до Вищого адміністративного суду України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

  

Судді:

В.Г. Данчук   

В.Й. Косенко  

А.В. Костенко