Рішення №458384

У Х В А Л А

 15 березня 2007 року                                                                                        м. Київ

Суддя Верховного Суду України Костенко А.В.

розглянувши заяву Кременчуцького державного політехнічного університету  про відкликання його касаційної скарги на ухвалу Автозаводського районного суду м. Кременчука від 21 квітня 2006 року та ухвалу колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області від 19 червня 2006 року, в справі за позовом Кременчуцького державного політехнічного університету до ОСОБА_1про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням,

в с т а н о в и в :

        Ухвалою Автозаводського районного суду м. Кременчука від 21 квітня 2006 року, залишеною без зміни ухвалою колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області від 19 червня 2006 року позовну заяву Кременчуцького державного політехнічного університету  визнано неподаною та повернуто позивачу.

         Не погоджуючись з постановленими в справі ухвалами Кременчуцький державний політехнічний університет  звернувся до Верховного Суду України з касаційною скаргою.

            22 лютого 2007 року до Верховного Суду України від Кременчуцького державного політехнічного університету  надійшла заява про відкликання поданої нею касаційної скарги.

            Враховуючи те, що заява про відкликання касаційної скарги подана до початку касаційного розгляду справи, суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України вважає за можливе задовольнити заяву й повернути касаційну скаргу.

Керуючись ст. 330 ЦПК України, 

у х в а л и в:

             Заяву Кременчуцького державного політехнічного університету  задовольнити.

             Касаційну скаргу Кременчуцького державного політехнічного університету  на ухвалу Автозаводського районного суду м. Кременчука від 21 квітня 2006 року та ухвалу колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області від 19 червня 2006 року повернути скаржнику.

                Справу повернути до Автозаводського районного суду м. Кременчука.

            Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                                         А.В. Костенко