Рішення №458395

У х в а л а

іменем  України

          

           5 березня 2007 року                                                                  м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Лященко Н.П., розглянувши касаційну скаргу Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області на рішення Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 13 червня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 08 серпня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області про відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в :

         Рішенням Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 13 червня 2006 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Донецької області від 08 серпня 2006 року, позов задоволено частково: стягнуто з відповідача на користь ОСОБА_1 9 000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.

У касаційній скарзі відповідач просить скасувати постановлені судові рішення, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

  Відмовити Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області у відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області про відшкодування моральної шкоди.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя

Верховного Суду України                                             Н.П.Лященко