Рішення №458403

У х в а л а

іменем  України

          

           5 березня 2007 року                                                                  м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Лященко Н.П., розглянувши касаційну скаргу Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області на рішення Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області від 20 вересня 2006 року та рішення апеляційного суду Донецької області від 09 листопада 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області про відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в :

Рішенням Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області від 20 вересня 2006 року позов задоволено частково: стягнуто з відповідача на користь ОСОБА_1 25 000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.

 Рішенням апеляційного суду Донецької області від 9 листопада 2006 року рішення районного суду змінено: сума відшкодування моральної шкоди зменшена до 15 000 грн.

У касаційній скарзі відповідач просить скасувати постановлені судові рішення, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

          Відмовити Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області у відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області про відшкодування моральної шкоди.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя

Верховного Суду України                                             Н.П.Лященко