Рішення №458417

У х в а л а

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

23 лютого 2007 року                                                                    м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Гуменюк В.І.,

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2на рішення Гребінківського районного суду від 13 лютого 2006 року та ухвалу апеляційного суду Полтавської області від 17 серпня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_1 до ОСОБА_3про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в:

У січні 2006 року позивачі звернулись із зазначеним позовом, посилаючись на те, що ОСОБА_3 був головою громадської організації інвалідів війни. Позивач ОСОБА_2 як член ревізійної комісії вказував, що гуманітарна допомога не надавалась інвалідам у повному обсязі. Це питання порушувалось перед відповідачем, але відповіді не отримано. Після цього були неодноразові звернення в інші установи, в тому числі і правоохоронні органи і у результаті проведених перевірок підтверджено зазначені обставини. Позивачі вважали, що такими діями відповідав принизив їх честь і гідність. ОСОБА_2, ОСОБА_1 просили стягнути з відповідача на їхню користь по 2000 грн. у рахунок відшкодування моральної шкоди.

Рішенням Гребінківського районного суду від 13 лютого 2006 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Полтавської області від 17 серпня 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1, ОСОБА_2просять скасувати ухвалені рішення суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального і процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Касаційна скарга необґрунтована. Доводи скарги висновків суду не спростовують. Передбачених законом підстав неправильного застосування норм матеріального чи порушення норм процесуального права не встановлено.

Керуючись пунктом 5 частини 3, частинами 4, 5 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

         Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_1 до ОСОБА_3про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.

         Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити скаржникам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                                 В.І. Гуменюк