Рішення №458418

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

28 лютого 2007 року                                                                               м. Київ

Суддя Верховного Суду України Балюк М.І., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1на  рішення  апеляційного суду  Донецької області від 3 жовтня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1до відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та  професійних захворювань України у  Микитівському  районів  м.  Горлівки  про  відшкодування  моральної шкоди, заподіяної  ушкодженням здоров'я,

в с т а н о в и в:

Рішенням Микитівського районного суду м. Горлівки Донецької області від 26 червня 2006 року позов ОСОБА_1  задоволено частково та  стягнуто на  його  користь 35 000 грн.

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 3 жовтня 2006 року рішення Микитівського районного  суду м. Горлівки Донецької області від 26 червня 2006 року змінено - суму відшкодування  моральної шкоди  зменшено до  20 000 грн. В решті  рішення  районного суду  залишено без змін.

 На зазначене рішення суду  апеляційної інстанції надійшла касаційна скарга ОСОБА_1, в якій ставиться питання про його скасування та залишення без змін рішення суду першої інстанції, з посиланням на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

         Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

         Оскільки оскаржуване рішення відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а викладені в касаційній скарзі доводи висновків суду не спростовують та не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, у відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити.

         Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

 Відмовити у відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1до відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та  професійних захворювань України у  Микитівському  районів  м.  Горлівки  про  відшкодування  моральної шкоди, заподіяної  ушкодженням здоров'я.

Копію ухвали разом із доданими до скарги матеріалами направити особі, яка подала скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

          

    С у д д я

Верховного Суду України                                                            М.І. Балюк