Рішення №458849

АПЕЛЯЦІЙНИЙ    СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

УХВАЛА про залишення апеляційної скарги без розгляду

25 січня 2007 року                                                                                                       м. Ужгород

Суддя колегії суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Закарпатської області Панько В.Ф., у процесі проведення підготовки до апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Ужгородського міськрайонного суду від 10 лютого 2006 року,-

встановив:

Апеляційна скарга ОСОБА_1 на постанову Ужгородського міськрайонного суду від 10 лютого 2006 року подана 17.11.2006 року, тобто з пропуском строку, встановленого ч.З ст.186 КАС України для вчинення даної процесуальної дії.

Ч.З ст.186 КАС України передбачено, що заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.

Згідно ч.6 ст.186 КАС України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Питання про поновлення пропущеного строку апелянтом - не порушується.

При таких обставинах апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, так як подана після закінчення встановлених законом строків.

Враховуючи наведене та керуючись ч.З,6 ст.186 КАС України, -

УХВАЛИВ:

  Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Ужгородського міськрайонного суду від 10 лютого 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена на протязі одного місяця шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України з дня її ухвалення.

Суддя   

Панько В.Ф.

Справа №22а-99/07

Головуючий у першій інстанції: Андрійцьо В.Д.