Рішення №458907

Справа № 2 -76/2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

" 4 " січня 2007 р .                                                                                                                  м . Галич

Галицький районний суд Івано-Франківської області в складі:

головуючого-судді      Мули О. Д.

секретаря        Корчук З. Д .

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м . Галичі справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на одну дитину , -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1звернулася до суду з позовом до про стягнення аліментів на одну дитину .

В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала і пояснила , що в 06.03.2002 року зареєструвала шлюб з відповідачем . В шлюбі у них народилася дочка - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження , яка проживає разом з нею і на її утриманні. Сімейне життя з відповідачем не склалось, він створює неможливі для спільного проживання умови, тому вона порушила справу про розірвання шлюбу з ним. Матеріальної чи будь-якої іншої допомоги на утримання дитини батько не надає . Просить стягнути аліменти в розмірі однієї четвертої частини заробітку ( доходу ) батька щомісячно , але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення нею повноліття. Стягнення розпочати з 21.12 2006 року.

Відповідач позов визнав повністю і не заперечує проти винесення рішення про стягнення аліментів на утримання дочки .

Заслухавши пояснення сторін та перевіривши матеріали справи , суд вважає , що позов слід задоволити.

З копії свідоцтва про народження дочки ( а. с. 4 ) видно, що ОСОБА_2є її батьком . Коштів на утримання дочки він не надає . Тому суд приходить до висновку, що з ОСОБА_2слід стягнути в користь ОСОБА_1аліменти на утримання дочки ОСОБА_3 в розмірі однієї четвертої частини від всіх видів заробітку ( доходу ) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку .

На підставі ст . ст . 180 , 182 , 183 , 191 , 199 Сімейного кодексу , керуючись ст. ст. 88 , 213 , 215 , 367 п . 1 ЦПК України суд , -

ВИРІШИВ :

Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, жителя АДРЕСА_1в користь ОСОБА_1аліменти в розмірі однієї четвертої частини від всіх видів заробітку ( доходу ) щомісячно , але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на утримання дочки - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження .

Стягнення розпочати з 21. 12. 2006 року і проводити до повноліття дитини , а у випадку навчання - на період навчання, але не довше ніж до досягнення нею 23-х річного віку.

2

Стягнути з ОСОБА_251 гривню державного мита в доход держави.

Стягнути з ОСОБА_2- 7 (сім) гривень 50 копійок витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи , які перерахувати : Тереторіального управління Державної судової адміністрації в Івано-Франківській області     ( ТУ ДСА в Івано-Франківській обл. ), код: 836014, розрахунковий рахунок : 35225013000355, МФО : 836014, банк УДК в Івано-Франківській області, призначення платежу : за інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи.

Рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць звернути до негайного виконання .

Рішенння суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження , але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку .

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення .

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається через Галицький районний суд.

Суддя:                                                                                                 Мула О. Д.