Рішення №459011

№ 2-5646 -06 № 2-650-07

 УХВАЛА

25 січня   2007 року      Кіровський райсуд м. Кіровограда  в складі :

головуючого судді      Шилової Л.М.

при      секретарі         Мєшкой О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю " Водне господарство " до ОСОБА_1про стягнення боргу суд,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом , яким просить стягнути з відповідачки на свою користь 377 грн. 52 коп. заборгованості за надані послуги водопостачання та водовідведення за період з листопада 2003 року по 1 листопада 2006 року .

У судове засідання представником позивача подана заява про закриття провадження по справі в зв'язку із погашенням відповідачкою боргу та стягнення із неї витрат з інформаційно - технічного забезпечення в сумі 30 грн..

Відповідачка до суду не з'явились , про дату, час, місце розгляду справи вона була повідомлена , вона неї надійшло повідомлення про закриття провадження по справі , оскільки вона повністю погасила борг.

Суд вважає за можливе прийняти відмову позивача від позову , оскільки відповідачкою погашено борг по оплаті послуг з водопостачання та водовідведення . За вказаних обставин провадження по справі підлягає закриттю.

Наслідки ст.206 ч.3 ЦПК України позивачу відомі.

Керуючись ст.205 ч.1 пп.3 , ст.88 , ст.206 ч.3 ,ст.293 ч.1 пп. 14 ЦПК України,

УХВАЛИВ: Закрити провадження по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю  Водне господарство " до ОСОБА_1про стягнення боргу.

Стягнути із ОСОБА_1на користь Товариства з обмеженою відповідальністю " Водне господарство " /розрахунковий рахунок 26005052901 КФ" Приватбанк" м. Кіровограда , МФО 323583 , 33142604 / 30 грн. витрат з інформаційно - технічного забезпечення . Роз'яснити відповідачці, що наявність ухвали про закриття провадження по справі у зв'язку із відмовою позивача від позову не позбавляє їх права на звернення до суду за вирішенням цього спору.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали суду Апеляційна скарга може бути подана протягом десяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду .

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення .

Суддя                                                        підпис

З оригіналом вірно                      

Суддя Кіровського райсуду/

м. Кіровограда                                                    Шилова Л.М.