Рішення №459354

Копія.

Справа № 3-355/07/13

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ                      УКРАЇНИ

22 січня 2007 року                                                                                                   м. Харків

Суддя Київського районного суду м. Харкова Сенатров В.М., розглянувши

матеріали, що надійшли з взводу дорожньо-патрульної служби № 3 ВДАІ УМВС України у Волинській області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не ппраццюючого, проживаючого АДРЕСА_1, про притягнення до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення по ст. 122 ч. 1 КупАП, -

ВСТАНОВИВ:

10.12.2006 року об 21-40 год, водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем Фольксваген , державний НОМЕР_1 по вул. Варшавській м. Ковелі, перевищив максимально дозволену швидкість руху в зоні дії дорожнього знаку « Обмеження максимальної швидкості 30 км/год» рухався зі швидкістю 52 км/год, чим порушив п.п. 12.9 Правил Дорожнього руху України.

До суду правопорушник не з'явився, про час розгляду справи був повідомлений, клопотань про відкладення справи від нього не надходило, тому суд. відповідно до ст. 268 КупАП, розглядає справу у його відсутність.

Факт, правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення НОМЕР_2, де зафіксований факт правопорушення, який він підписав і не оспорював.

При накладенні стягнення суд враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майнове становище, обставини справи.

Керуючись ст. ст. 279, 283, ст. 122 ч. 1 КпАП України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним  в скоєнні адміністративного правопорушення  передбаченого  ст.   122  ч.   1  КупАП та піддати  адміністративному стягненню у вигляді попередження. Постанова є остаточною, оскарженню не підлягає.

В.М. Сенаторов