Рішення №459668

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 січня 2007 року                                          м. Малин                                        справа № 2о-6/2007

Малинський районний суд Житомирської області у складі: головуючого-судді Тарасенка М.П., з секретарем Василенко І.А., за участю заявника ОСОБА_1, розглянувши в судовому засіданні в м. Малині справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Чоповицька селищна рада про встановлення факту смерті,-

Встановив

Заявниця звернулася до суду, просить встановити юридичний факт, що ОСОБА_2, дійсно помер ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт. Чоповичі Малинського району Житомирської області, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 за своєї вини помер її брат ОСОБА_2.

За перевіркою прокуратури району факту насильницької смерті не виявлено, труп для проведення судово-медичної експертизи не направлявся, а тому не було видано лікарської довідки.

За відсутності лікарської довідки Чоповицька селищна рада не видає свідоцтво про смерть і вона не може оформити спадщину.

На підтвердження факту смерті брата та захоронения його на місцевому кладовищі посилається на свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4 та письмові докази.

В судовому засіданні заявниця свою заяву підтримала повністю.

Представник заінтересованої особи в судове засідання не з"явився, надав письмову заяву, просить справу розглядати без його участі, з заявою згодний.

Вислухавши заявницю та дослідивши докази в межах заявлених вимог заява підлягає задоволенню з таких підстав.

Встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт. Чоповичі Малинського району Житомирської області помер ОСОБА_2.

Перевіркою проведеною прокуратурою району факту насильницької смерті не виявлено, що підтверджується довідкою НОМЕР_1 /а.с.8/.

За відсутності лікарської довідки Чоповицька селищна рада відмовила у видачі свідоцтва про смерть, про що свідчить довідка НОМЕР_2 /а.с.7/.

Факт захоронения ОСОБА_2 на місцевому кладовищі підтверджується показами свідків ОСОБА_3 та ОСОБА_4.

Оскільки факт смерті ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт. Чоповичі та захоронений на Чоповицькому кладовищі підтверджується відповідними доказами, суд вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 11, 60, 179, 213, 256, 259 ЦПК України, -

Вирішив Заяву задовольнити.

Встановити юридичний факт, що ОСОБА_2, дійсно помер ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт. Чоповичі Малинського району Житомирської області.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження судового рішення. Заява та апеляційна скарга подаються до Житомирського апеляційного суду через Малинський районний суд.

Головуючий