Рішення №462928

                                             Справа № 2-155/2007р.

Заочне рішення

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

15 січня 2007 року                                  Луцький міськрайонний суд Волинської області

в складі: головуючого - судді -                  Пушкарчук В.П.

при секретарі -                          Мірошнику М.Ю.

з участю представника позивача - Коломійцевої О.М.,

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Луцьку справу за позовом Волинського державного училища культури і мистецтв до ОСОБА_1про виселення з гуртожитку без надання іншого житлового приміщення, -

встановив:

Волинське державне училище культури і мистецтв звернулось в суд з позовом до ОСОБА_1 про виселення з гуртожитку без надання іншого житлового приміщення.

Свої вимоги обґрунтовує тим, що відповідачка проживає у гуртожитку, який знаходиться на балансі позивача. Остання згідно наказу директора училища НОМЕР_1 зареєстрована та поселена в даний гуртожиток. Відповідачка ОСОБА_1 з 1998 року працювала на посаді ІНФОРМАЦІЯ_1 В червні 2006 року у складі Державного академічного Волинського народного хору відбула у відрядження в м. Торонто (Канада) з якого самовільно не повернулась і 19.07.2006 року звільнена з роботи за прогул без поважних причин. На даний час відповідачка в галузі культури не працює і ніякого відношення до училища немає.

Просить суд, виселити та зняти з реєстрації відповідачку ОСОБА_1 з АДРЕСА_1 без надання іншого житлового приміщення.

Представник позивача Коломійцева О.М. в судовому засіданні позовні вимоги підтримала з підстав в ній зазначених, додатково пояснила, що відповідачка на момент розгляду справи перебуває у м. Торонто (Канада). Просила суд, позов задовольнити.

Відповідачка - ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилась, явку свого представника також не забезпечила по невідомій суду причині, хоча належним чином була повідомлена про час, день та місце розгляду справи. Про причини неявки суд не повідомила. На думку суду в справі є достатньо документів для її розгляду у відсутності відповідача згідно ч.4 ст. 169 ЦПК України. Про заочний розгляд справи суд постановив ухвалу від 15 січня 2007 року.

Заслухавши думку учасників цивільного процесу, дослідивши та оцінивши представлені по справі докази в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що згідно наказу № НОМЕР_1 директора училища від 10.09.2003 року про реєстрацію в гуртожитку, відповідачка ОСОБА_1 переселена з кім. НОМЕР_2 в кім. НОМЕР_3 АДРЕСА_1 та тимчасово зареєстрована до 01.05.2004 року. Наказом НОМЕР_4термін реєстрації продовжений до 01.04.2007 року.

2

Згідно з наказом НОМЕР_5 відряджена у гастрольну поїздку до м. Торонто (Канада), а наказом від 19.07.2006 року за № НОМЕР_6 звільнена за прогул без поважних причин.

Відповідно до ч.2 ст. 128 ЖК України жила площа в гуртожитку надається за спільним рішенням адміністрації підприємства, установи, організації чи органу кооперативної або іншої громадської організації та відповідного профспілкового комітету і комітету комсомолу.

Згідно ст. 130 ЖК України порядок користування жилою площею в гуртожитках визначається законодавством Союзу РСР і Української РСР.

ч. 2 ст. 131 ЖК України визначає, що інших працівників підприємств, установ, організацій, які поселилися в гуртожитку в зв'язку з роботою, може бути виселено без надання іншого жилого приміщення в разі звільнення за власним бажанням без поважних причин, за порушення трудової дисципліни або вчинення злочину.

З вищенаведеного вбачається, що правових підстав для проживання відповідачки в гуртожитку немає, а тому суд вважає за правильне виселити відповідачку з спірної кімнати гуртожитку Волинського державного училища культури і мистецтв без надання іншого житлового приміщення.

Заслухавши пояснення представника позивача, проаналізувавши документи справи, суд прийшов до висновку що позов підлягає до задоволення, а саме: виселити та зняти з реєстрації відповідачку ОСОБА_1 з АДРЕСА_1 без надання іншого житлового приміщення..

Керуючись ст.ст. 8, 10, 11, 58, 60, 213, 214, 215, 224 ЦПК України, ст.ст.128, 130-132 ЖК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Виселити та зняти з реєстрації НОМЕР_46з гуртожитку Волинського державного училища культури і мистецтв по АДРЕСА_1, кім. НОМЕР_3 без надання іншого житлового приміщення.

Заочне рішення може бути переглянуте Луцьким міськрайонним судом за письмовою заявою ОСОБА_1, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Волинської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення протягом 10 (десяти) днів з дня його проголошення та подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом 20 (двадцяти ) днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Луцького міськрайонного суду         В.П. Пушкарчук