Рішення №462933

                                                                        Справа № 1 - 72/2007 p.

ПОСТАНОВА Іменем       України

мЛуцьк                                                                                              10 січня 2007 року

Луцький міськрайонний суд Волинської області під  головуванням

судді                                                          Барчука В.М.

за участю секретаря                                             Петрук К.В.

прокурора                                              Романішиної Т.Л.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Луцьку в залі суду кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, непрацюючого, раніше не судимого в порядку ст.89 п.7 КК України, у скоєнні злочину, передбаченого ст. 309ч.1 КК України,

встановив:

Підсудний ОСОБА_1 06.10.2006 року, приблизно о 15 год. 30 хв., перебуваючи на вул. Севастопольській в м. Луцьку, для власного вживання без мети збуту, незаконно придбав у невстановленої особи наркотичний засіб - опій ацетильований, який зберігаючи при собі переніс на вул. З.Космодемянської в м. Луцьку, де був затриманий працівниками міліції, які виявили та вилучили у нього вищевказаний наркотичний засіб. Згідно висновку експерта №НОМЕР_1 від 18.10.2006 р. дана рідина являє собою особливо небезпечний наркотичний засіб опій ацетильований масою 0,11г.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності на підставі ст. 309 ч.4 КК України оскільки він добровільно звернувся до лікувального закладу і розпочав лікування від наркоманії.

Суд, вислухавши думку прокурора, який не заперечує щодо закриття кримінальної справи відносно ОСОБА_1 внаслідок добровільного звернення останнім до лікувального закладу і розпочатим лікуванням від наркоманії, приходить до висновку, що клопотання підставне та підлягає до задоволення із слідуючи підстав.

Судом встановлено, що підсудний з 04.10.2006 року розпочав курс амбулаторного лікування у Волинському обласному наркологічному диспансері та проходить його по даний час, просить звільнити його від кримінальної відповідальності, провадження в справі закрити.

Допитаний в судовому засіданні свідок ОСОБА_2 суду повідомив, що ОСОБА_1 по даний час проходить курс замісної терапії у Волинському обласному наркологічному диспансері, періодично проходить тест контроль, повторного вживання наркотиків не виявлено.

На підставі наведеного суд приходить до висновку, що в зв'язку з тим, що ОСОБА_1 добровільно звернувся до лікувального закладу і розпочав та на даний час проходить курс амбулаторного лікування від наркоманії, його слід звільнити від кримінальної відповідальності та провадження в справі закрити.

Керуючись ст. 309 ч.4 КК України, суд,-

постановив:

Звільнити    від    кримінальної    відповідальності    ОСОБА_1, обвинуваченого у скоєнні злочину передбаченого ст. 309 ч.І КК України. Кримінальну справу провадженням закрити.

Речові докази- медичний одноразовий шприц з рідиною бурого кольору, що знаходяться на зберіганні в камері схову УМВС України у Волинській області - знищити.

Обраний запобіжний захід ОСОБА_1, підписку про невиїзд - скасувати.

На постанову може бути подана апеляція протягом 15 діб з моменту оголошення.

Суддя Луцького міськрайонного суду                     Барчук В.М.