Рішення №463338

Справа №2-269/07

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 січня 2007 року                                                                       Знам'янський міськрайонний суд

Кіровоградської області В складі:

головуючого судді                                                            - Українського В.В.,

при секретарі                                                                    - Постика Т.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні залу суду в місті Знам"янка Кіровоградської області цивільну справу за позовом Знам"яяського комунального підприємства теплових мереж до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в сумі 2200,80 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення боргу за спожиту теплову енергію в сумі 2200,80 грн.

Представник позивача в судове засідання не з"явився, але надав заяву про відмову від позовних заяв та просить закрити провадження по справі в зв"язку з тим, що відповідачем сплачена сума боргу за спожиту теплову енергію та просить стягнути з відповідача судові витрати.

Відповідач в судове засідання не з"явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив, заперечень не надав.

Суд, розглянувши заяву представника позивача, вивчивши матеріали справи, приймає відмову позивача від позову, оскільки вона не суперечить закону та законним інтересам сторін та вважає, що справа підлягає закриттю на підставі ч.З ст. 205 ЦПК України. Судові витрати необхідно стягнути з відповідача.

На підставі вище викладеного та керуючись ч.З ст.205, ст. 206 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження по справі за позовом Знам"янського комунального підприємства теплових мереж до ОСОБА_1. Про стягнення заборгованості в сумі 2200,80 грн., - ЗАКРИТИ в зв"язку з відмовою позивача від позову.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 51 (п'ятдесят одна) грн. та витрати з оплати інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ в сумі 30 (тридцять) грн. на користь Знам"янського комунального підприємства теплових мереж.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя Знам"янського міськрайонногог суду

Кіровоградської області                                                                                    В.В.Український