Рішення №463409

справа 3 - 200 / 07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

17 січня 2007 року

Суддя Рівненського районного суду Рівненської області Кушнір Н.В., ознайомившись в м.Рівному з матеріалами, що надійшли з Рівненської об"єднаної ДПІ Рівненської області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, 1978 р.н., проживаючої по АДРЕСА_1 Рівненського району та області,

за ч.І ст. 155-1 КпАП України,

встановив:

21 грудня 2006 року при перевірці магазину в сАДРЕСА_2 були виявлені порушення продавцем даного магазину ОСОБА_1. встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а саме: не проведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій. Тим самим, порушено п.1 ст.З Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Крім визнання правопорушником своєї вини, її вина у вчиненому підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, актом перевірки.

Таким чином, ОСОБА_1., будучи особою, яка здійснює розрахункові операції, порушила встановлений порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, тому її дії підлягають кваліфікації за ч. 1 ст.155-1 КпАП України.

На підставі наведеного, ч.І ст.155-1 КпАП України та керуючись ст.283 - 285 КпАП України, суддя

постановив:

ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.І ст.155-1 КпАП України і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 34 грн.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.