Рішення №463426

№2-162/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

22 січня 2007 року Іллічівський районний суд М.Маріуполя Донецької області під головуванням судді Топчій Т.В., при секретарі Кузнецовій Е.В. , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Маріуполі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

30.07.1994 року сторони зареєстрували шлюб в Жовтневому відділі РАЦС М.Маріуполя Донецької області, актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, 1996 року народження.

Позивачка звернулась до суд з позовом, у якому просить шлюб з відповідачем розірвати, зазначивши, що родина розпалася остаточно і надалі не може бути збережена.

У судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги і наполягає на розірванні шлюбу, на збереження родини не згодна, тому що спільне життя з відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння і поваги між сторонами. Просила суд розірвати шлюб.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав в повному обсязі, згоден на розірвання шлюбу.

Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає, що вимога позивача підлягає задоволенню, оскільки між сторонами склалися відносини, що виключають спільне проживання, родина розпалася та підстав для її збереження немає.

Суперечки стосовно місця проживання дитини   та про розподіл   майна між сторонами немає.

Витрати, пов'язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦСа з урахуванням матеріального становища підлягають стягненню солідарно зі сторін.

Керуючись ст.ст. 209, 212, 213, 215 ЦПК України та ст.ст. 105, ПО, 112 СК України, суд -

ВИРІШИВ:

Шлюб, між ОСОБА_2, 1969 року народження та ОСОБА_1, 1969 року народження, зареєстрований 30.07.1994 року в Жовтневому відділі РАЦС М.Маріуполя Донецької області, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави з ОСОБА_2. та ОСОБА_1. держмито по 08,50 грн..

На рішення може бути подана апеляція в Апеляційний суд Донецької області через Іллічівський районний суд м. Маріуполя. Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подано потягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга повинна бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви по апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.