Рішення №463441

№  2-191/07

УХВАЛА

25 січня 2007 року Іллічівский районий суд м. Маріуполя у складі судді Гімон М.М. при секретарі Гірман І.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Маріуполі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Сартанської селищної ради про визнання права власності на самовільно зведені будови, визнання права власності в порядку  спадкування,   -

ВСТАНОВИВ:

У січні 2007 року позивач звернувся до суду з позовом про визнання за його матір"ю - ОСОБА_2. права власності на самовільно зведені нею на земельній ділянці по АДРЕСА_1 в смт Сартана м. Маріуполя жилий будинок, а також просив визнати за ним право власності в порядку спадкування на домоволодіння з усіма надвірними  будовами,   розташоване  за  зазначеною  адресою.

Позивач в судовому засіданні просив залишити без розгляду позов в частині визнання за ним в порядку спадкування права власності на домоволодіння АДРЕСА_1 в смт Сартана м.   Маріуполя.

При таких обставинах, керуючись ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 до Сартанської селищної ради про визнання права власності в порядку спадкування залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана апеляція в Апеляційний суд Донецької області через Іллічівський районний суд м. Маріуполя з одночасним надісланням  її   копії   особою,   яка  подає  скаргу,   до  Апеляційного  суду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом 5 днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга повинна бути подана  протягом  10  днів  після  подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для  подання  такої   заяви.