Рішення №463461

Справа №2-2405/2006 p. № 2-325/2007 p.

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

12    січня   2007   року   Крюківський   районний   суд   м.    Кременчука Полтавської   області  у  складі:

Головуючого  судді  Демиденко   І.О.,

при  секретарі  Коптяєвій  Т.М.,

розглянувши у  відкритому    судовому    засіданні в  м. Кременчуці справу   за   позовом      ОСОБА_1 до Виконкому Кременчуцької міської ради про визнання     права власності на частину  коридору  загального  користування  -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою, в якій прохає суд визнати за ним право власності на частину коридору загального користування, (приміщення № б площею 2,9 кв.м), що приєднаний до кв. АДРЕСА_1.

В судовому засіданні позивач - ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав  в  повному  обсязі.

В судовому засіданні представник відповідача Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради - Черкова Н.М. не заперечує проти  позовних  вимог ОСОБА_1.

Представник третьої особи КП" МБТІ" м. Кременчука до судового засідання не з"явився, надав заяву, згідно якої КП" МБТІ" м. Кременчука не заперечує проти позову ОСОБА_1 та прохають розглядати  справу  без   їх  участі.

Суд, вислухавши пояснення представника сторін, дослідивши матеріали справи, оцінив надані докази, приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню з наступних  підстав:

Судом встановлено, що позивач є власником, зареєстрований та проживає в кв. АДРЕСА_1. Право власності на дану квартиру позивач здобув шляхом переведення   ОСОБА_2    на   нього   паю   на   квартиру   у  ЖСК   90/8 9

Позивач в даній квартирі самовільно збудував тамбур - коридор площею 2,9 кв. м до кв. АДРЕСА_1 за  рахунок  коридору  загального   користування.

Згідно виписки з протоколу загальних зборів ЖСК № 90/8 9 от 24.04.2000 року - присутні не заперечили проти виділу ОСОБА_1 частини коридору - тамбуру для збільшення коридору до квартири   АДРЕСА_1.

Кременчуцька міська державна санітарно-епідеміологічна станція та Державний пожежний нагляд Крюківського району м. Кременчука        надали    свої    висновки,     згідно    яких   не    заперечують

2

проти подальшого використання самовільно збудованого тамбуру - коридору до квартири АДРЕСА_1, що  підтверджується  копіями  висновків.

Оскільки визнання права власності за позивачем на приєднану частину коридору загального користування до його квартири не порушує  прав   інших  осіб,      позов  підлягає  задоволенню.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60,79,88, 212 , 213,215 ЦПК України, ст.   37 6,   392   ЦК  України,   суд  -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 задовольнити в повному обсязі.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на частину коридору загального користування, приміщення № б, площею 2,9 кв. м, що приєднаний до квартири АДРЕСА_1.

На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів  після  подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.