Рішення №463465

Справа  №  2-416/2007  p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26    січня    2007    року    Крюківський    районний    суд   м.     Кременчука Полтавської  області,   в  складі:

Головуючого  судді  Демиденко  І.О.,

при  секретарі       Каптяєвій  Т.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кременчуці справу за позовом фізичної особи - ОСОБА_1 до юридичної особи - КГЖЕП "Крюківське" про визнання наймачем та укладення договору найму жилого приміщення, та за участю третьої особи - державного органу ГІПФО Крюківського РВ КМУ УМВС України в Полтавській  області,

ВСТАНОВИВ   :

Позивач, ОСОБА_1 звернувся до суду із позовною заявою, де просить постановити рішення, яким визнати його наймачем кімнати АДРЕСА_1 та зобов"язати КГЖЕП "Крюківське" укласти з ним договір найму жилого приміщення за вище зазначеною адресою та зобов"язати ГІРФО Крюківського РВ зняти з обліку та реєстрації ОСОБА_2 з кімнати АДРЕСА_1.

В судовому засіданні представник позивача - ОСОБА_3 позовні вимоги  підтримав  в  повному  обсязі.

Представник відповідача - КГЖЕП Крюківське" з позовними вимогами ОСОБА_1   згоден.

Третя особа - ГІРФО Крюківського РВ до судового засідання свого представника не направив, хоча про час та місце розгляду справи був  належним  чином  повідомлений.

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши надані докази, приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню  з  наступних  підстав:

Як встановлено в судовому засіданні, позивач проживає в кімнаті АДРЕСА_1. Дана кімната віднесена до державного житлового фонду України і належить на праві власності Кременчуцькій міській раді та перебуває на балансі КГЖЕП «Крюківське". Відповідальним наймачем даної кімнати була його дружина ОСОБА_2. Але 15 березня 2004 року Крюківським райсудом м. Кременчука було винесено рішення, яким ОСОБА_2, 02.04.1975 року народження було визнано безвісно відсутньою, що підтверджується  копією  рішення.

Згідно довідки від 21.12.200 6 року виданої КГЖЕП "Крюківське" позивач - ОСОБА_4 являється членом сім"ї наймача та зазначений  в  довідці   як  піднаймач.

2

Оскільки на підставі ст. 106 ЖК України повнолітній член сім"ї наймача вправі вимагати визнання його наймачем за раніше укладеним договором найму жилого приміщення замість попереднього наймача у разі його смерті ( В даному випадку попереднього наймача рішенням суду визнано безвісно відсутнім), тому позов ОСОБА_1 слід задовольнити.

Керуючись    ст.ст.    10,60,79,88,    212    ,213,215       ЦПК   України,    ст.ст. 64,106  ЖК  України,      суд,   -

РІШИВ:

Позов   ОСОБА_1   задовольнити   в   повному обсязі.

Визнати ОСОБА_1 наймачем кімнати АДРЕСА_1.

Зобов"язати КГЖЕП "Крюківське" укласти з ОСОБА_1 договір найму жилого приміщення - кімнати АДРЕСА_1.

Зобов"язати ГІРФО Крюківського РВ КМУ УМВС України в Полтавській області зняти з обліку та реєстрації ОСОБА_2 з кімнати  АДРЕСА_1.

На   рішення   суду      може   бути   подана   заява   про   апеляційне оскарження    до    Апеляційного    суду    Полтавської     області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви  про  апеляційне  оскарження.