Рішення №463476

УХВАЛА

Справа №2-0-2 2007р.

22 січня 2007р.                                                                                                              м. Приморськ

Приморський районний суд Запорізької області у складі:

головуючого судді Полулях В.Г.,

при секретарі                          Мамедової М.В.,

за участю заявника ОСОБА_1. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Приморську цивільну справу за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ: Заявники       уклали свій     шлюб     22.02.2003р.,  зареєструвавши його в відділі РАГС Приморського районного управління юстиції Запорізької області, мають неповнолітню доньку ОСОБА_3-ІНФОРМАЦІЯ_1, шлюб у сторін перший.

ОСОБА_1.,ОСОБА_2 звернулись з заявою про розірвання шлюбу.

Під час судового розгляду справи відмовились від своєї вимоги про розірвання шлбюбу посилаючись на те, що вони помирились. Просили припинити провадження по справі.

Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши участників, вважає, що з метою звереження сім"ї клопотання заявників підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 235   ЦПК України суд, -

УХВАЛИВ

Прийняти відмову заявників від своїх вимог.

Провадження по справі за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 про розірвання шлюбу припинити.

На ухвалу суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення та подано апеляційну скаргу протягом десяти діб після подання заяви про апеляційне оскарження до Запорізького апеляційного суду через районний суд.

Суддя

В.Г. Полулях