Рішення №463477

№2-126/2007

УХВАЛА

25 січня 2007р.                                                                                          м.Приморськ

Суддя Приморського районного суду Запорізької області Булашева Р.Л., розглянувши матеріали справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2та ОСОБА_3, тетя особа Приморська ДВС  про звільнення майна з-під арешту та визнання права власності на це майно,

ВСТАНОВИВ:ОСОБА_1 звернувся  до суду з  позовом до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 з позовом про звільнення майна з-під арешту та визнання за ним права власності на це майно.

Але відповідачем по справі є ОСОБА_2, яку обрано 07.12.2005р. народним засідателем Приморського районного суду строком на 4 років.

Тому, за ст. 20 ч.1 п.4 ЦПК України, є підстави що викликають сумнів в неупередженості судді при розгляді цієї справи. З цього ж приводу неможливо передати справу на розгляд інших суддів цього суду.

Вирішуючи питання про передачу справи іншому суду вбачається наступне. За ст. 21 ч.З ЦПК України суд розглядає питання про зміну територіальної підсудності за правилами ст. 116 ЦПК України за якою суд передає справу до того суду, який найбільш територіально наближений.

Вирішуючи це питання суд виходить з того, що найбільш близько розташований суд - це Бердянський міськрайсуд.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 20 ч.І п.4, 24, 25,116 ЦПК України -

УХВАЛИВ:

Прийняти відвід судді Булашеву Р.Л. по справі.

Передати справу за територіальною підсудністю для розгляду в Бердянський міскрайсуд Запорізької області.

Копію ухвали надіслати сторонам

Заяву про апеляційне оскарження ухвали в частині передачі справи на розгляд іншому суду можно подати до Запорізького апеляційного суду через Приморський райсуд в 5 діб після проголошення ухвали, а апеляційну скаргу - в 10 діб після подання вказаної заяви.

Суддя                                                                   Р.Л. Булашев