Рішення №463483

09.01.2007р.

Справа № 2-177/07

УХВАЛА

"09" січня 2007 р.                                                                         Коростенський міськрайонний суд

Житомирської області

в складі: головуючого - судді       -       Загуменнової Н.М.

при секретарі      Башинській Н.М.

розглянувши в судовому засіданні в м.Коростені цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ „Компанія Форпост" про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої внаслідок ДТП

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з даним позовом, посилаючись на те, що 20.07.2006 року водій ОСОБА_2, керуючи автомобілем ВАЗ-2107, держномер НОМЕР_1, який належить відповідачу - ТОВ „Компанія Форпост", рухаючись АДРЕСА_1 не впорався з керуванням автомобіля, внаслідок чого вчинив зіткнення з належним йому автомобілем „Фольксваген-Пасат", держномер НОМЕР_2, заподіявши автотранспортному засобу механічних ушкоджень.

В наслідок ДТП позивачу спричинено матеріальних збитків, завданих пошкодженням автомобіля та ремонтом по його відновленню, на загальну суму 9391,60грн., із врахуванням часткового відшкодування цих збитків страховою компанією.

Просив стягнути з відповідача в судовому порядку матеріальну шкоду в сумі 9391,60грн., а також моральну шкоду, яку він оцінює в 50000грн.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свій позов підтримав та просив його задовольнити.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, надіслав до суду клопотання про зупинення провадження по справі до вирішення питання по іншій справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, оскільки постанова Коростенського міськрайонного суду від 28.08.2006 року про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП скасована апеляційним судом Житомирської області і направлена на новий розгляд.

Третя особа на стороні відповідача ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився через хворобу, надіслав до суду заяву в якій просив справу слухати в його відсутності.

Вислухавши пояснення позивача, а також враховуючи те, що постановою апеляційного суду Житомирської області від 11.12.2006 року було скасовано постанову Коростенського міськрайонного суду від 28.08.2006 року про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП і справу повернуто на новий розгляд, яка в даний час знаходиться в провадженні суду і рішення по якій на даний час ще не прийнято, суд не може розглянути дану справу по суті до вирішення іншої справи і зобов'язаний зупинити провадження у справі.

Відповідно до ст.201 ч.І п.4 ЦПК України, суд зобов'язаний зупинити провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку адміністративного судочинства.

Керуючись ст. 201 ч.І п.4 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ „Компанія Форпост" про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої внаслідок ДТП до вирішення по суті іншої справи щодо ОСОБА_2, що розглядається в порядку адміністративного судочинства.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом 5 днів з дня її проголошення, а апеляційна скарга на ухвалу подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

З оригіналом згідно. Суддя Коростенського міськрайонного суду

Суддя: підпис.

Н.М.Загуменнова