Рішення №463489

Копія Справа № 2 - п - 238/2007

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

" 10 " січня 2007 р.                                                                               Коростенський міськрайонний суд

Житомирської області в складі:

головуючого судді                          Коренюка В.П.

при секретарі                                  Власюк І.М.

за участю позивача   ОСОБА_1  відповідача         ОСОБА_2  розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Коростені цивільну   справу   за   позовом   ОСОБА_1  до   ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася в суд з позовом до відповідача в якому зазначила, що 25 вересня 2004 року вона з відповідачем по справі уклала шлюб, який зареєстровано у відділі реєстрації актів цивільного стану Коростенського міського управління юстиції в Житомирській області, актовий запис НОМЕР_1. Від даного шлюбу сторони мають неповнолітню дитину: сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Причиною розірвання шлюбу є втрата один до одного взаєморозуміння та поваги, внаслідок чого в сім'ї виникали постійні сварки та суперечки, що негативно впливає на виховання та стан здоров'я неповнолітнього сина, що призвело до того, що вони припинили спільне проживання. Тому просила суд шлюб розірвати, а неповнолітнього сина залишити на її вихованні та утриманні.

В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала, які просила задовольнити з підстав, зазначених у позові.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав в повному обсязі і не заперечив проти розірвання шлюбу.

Вислухавши пояснення сторін та проаналізувавши їх в сукупності з матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що 25 вересня 2004 року сторони по справі уклади шлюб, який зареєстровано у відділі реєстрації актів цивільного стану Коростенського міського управління юстиції в Житомирській області, актовий запис НОМЕР_1. Від даного шлюбу сторони мають неповнолітню дитину: сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Причиною розірвання шлюбу є втрата один до одного взаєморозуміння та поваги, внаслідок чого в сім'ї виникали постійні сварки та суперечки, що негативно впливає на виховання та стан здоров'я неповнолітнього сина, що призвело до того, що вони припинили спільне проживання.

Тому суд вважає, що шлюб слід розірвати. Неповнолітню дитину слід залишити на вихованні та утриманні матері.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.11, 60, 213 - 215, 217, 223, 294 ЦПК України, ст.ст. 105 ч. 3, 110 ч. 1, 112 ч. 2 Сімейного Кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженкою м. Коростеня Житомирської області та ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженцем м. Магадан Російської Федерації, громадянами України, укладений ними 25 вересня 2004 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Коростенського міського управління юстиції в Житомирській області, актовий запис НОМЕР_1.

Неповнолітню  дитину:   сина - ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 - залишити на вихованні та утриманні матері.

Звільнити ОСОБА_1 та ОСОБА_2 від оплати судового збору на підставі ст.4 п.18 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито".

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 7 (сім) грн. 50 коп. витрат з інформаційно - технічного забезпечення розгляду цивільних справ.

Рішення суду може бути оскаржено безпосередньо до апеляційного суду Житомирської . області на протязі 20 днів, після подачі до Коростенського міськрайонного суду заяви про апеляційне оскарження рішення суду, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя: підпис. Копія вірна: Суддя: