Рішення №463494

12 січня 2007 року

Справа № 5- 71 /07 ПОСТАНОВА

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Волкової Н.Я.

Кириленко І.В. Філя С.В. Старовойт І.М.,

в складі:       головуючого - судді при секретарі з участю прокурора представника Коростенської ВК-71

розглянувши   у відкритому виїзному судовому засіданні подання начальника Коростенської ВК-71

про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким  засудженому

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт. Торчин Луцького району Волинської області , до арешту не працював , проживав АДРЕСА_1

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 вироком Луцького міськрайонного суду Волинської області від 12.07.2005 року засуджено за ст. 185,ч.3   КК України до 3 років   позбавлення волі.

Станом на 23.11.2006 року засуджений відбув 1/2 частину строку призначеного покарання. За час відбування покарання зарекомендував себе як особа, яка позитивно характеризується, сумлінно ставиться до праці , став на шлях виправлення.

Начальник установи просить замінити йому невідбуту частину покарання більш м'яким у вигляді обмеження волі .

Представник Коростенської ВК-71 подання підтримав. Засуджений запевнив суд, що ставна шлях виправлення . Прокурор проти задоволення подання заперечень не має.

Заслухавши учасників, дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до ст.82 КК України , заміна невідбутої частини покарання більш м'яким може бути застосована, якщо засуджений став на шлях виправлення , за вчинений злочин фактично відбув 1/2 частину строку покарання,   призначеного судом за тяжкий злочин   .

Враховуючи те, що ОСОБА_1 відбув 1/2 частину призначеного судом покарання, став на шлях виправлення,  невідбута ним частина покарання може бути замінена більш м'яким .

Керуючись ст. ст. 407,411 КПК України ,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1      замінити невідбуту    частину       покарання, призначеного вироком   Луцького міськрайонного суду Волинської області від 12.07.2005 року яким його     засуджено за ст.185,ч.3   КК України до 3 років   позбавлення волі ,   на більш м'яке у вигляді обмеження волі строком на один рік чотири місяці одинадцять днів .

Копію постанови направити до Коростенської ВК-71  для виконання , суду, що постановив рішення, спостережній раді, прокурору - для відома .

Постанова   може   бути   оскаржена   до   апеляційного   суду   Житомирської   області протягом 7 діб  з моменту її оголошення  через Коростенський міськрайонний суд.

Подача апеляції прокурором зупиняє її виконання .

Суддя Коростенського міськрайонного суду

Волкова Н.Я.