Рішення №463495

12 січня 2007 року

Справа № 5- 33/07

ПОСТАНОВА

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Волкової Н.Я.

Кириленко І.B. Філя С.В. Охримчук О.А.

в складі:       головуючого - судді при секретарі з участю прокурора представника Коростенської ВК-71

розглянувши   у відкритому виїзному судовому засіданні подання начальника Коростенської ВК-71

про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким  засудженому

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Ровно , до арешту не працював. проживав АДРЕСА_1

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 вироком Ровенського районного суду Рівненської області від 22.02.2005 року засуджено за ст. 185,ч.3; 186,ч.3, 70 КК України до 4 років    позбавлення волі.

Станом на 29.11.2006 року засуджений відбув 1/2 частину строку призначеного покарання. За час відбування покарання зарекомендував себе як особа, яка позитивно характеризується, сумлінно ставиться до праці , став на шлях виправлення.

Начальник установи просить замінити йому невідбуту частину покарання більш м'яким у вигляді обмеження волі .

Представник Коростенської ВК -71 подання підтримав. Засуджений запевнив суд, що став на шлях виправлення . Прокурор проти задоволення подання заперечень не має.

Заслухавши учасників, дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до ст.82 КК України , заміна невідбутої частини покарання більш м'яким може бути застосована, якщо засуджений став на шлях виправлення , за вчинений злочин фактично відбув 1 /2 частину строку покарання,   призначеного судом за тяжкий злочин   .

Враховуючи те, що ОСОБА_1 відбув 1/2 частину призначеного судом покарання, став на шлях виправлення,   невідбута ним частина покарання може бути замінена більш м'яким .

Керуючись ст. ст. 407,411 КПК України ,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 замінити невідбуту частину покарання, призначеного вироком Ровенського районного суду Рівненської області від 22.02.2005 року , яким його засуджено за ст. 185,ч.3; 186,ч.3, 70 КК України до 4 років позбавлення волі , на більш м'яке у вигляді обмеження волі строком на один рік десять місяців сімнадцять днів .

Копію постанови направити до Коростенської ВК-71 для виконання , суду, що постановив рішення, спостережній раді, прокурору - для відома .

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 7 діб  з моменту її оголошення  через Коростенський міськрайонний суд.

Подача апеляції прокурором зупиняє її виконання .

Суддя Коростенського міськрайонного суду

Волкова Н.Я.